Bongo najlepsze dla Ciebie

Kiedy jesteś już bongo-ekspertem, a co najmniej wiesz, co w trawie piszczy pora, aby zrobić mały research na rynku dostępnych produktów. Wybór stanowi nie lada wyzwanie. Każdy znajdzie bongo na swoją kieszeń, potrzeby i możliwości. Chcesz znaleźć idealne dla siebie bongo? W dalszej części przybliżymy Ci najpopularniejsze ich rodzaje.

W sprzedaży królują zwykłe szklane bonga https://bongogo.pl, bonga ze szkłem o wysokiej jakości, akrylowe a także silikonowe i te bardziej ekskluzywne – bonga lodowe. Pomijając rodzaje, w każdym z nich dostępne są bonga w różnych kolorach, rozmiarach, kształtach, a dodatkowo można dobrać do nich wiele dodatków. Sprezentowane bongo będzie okazją do dokupienia do niego przy następnej okazji akcesoriów.

bonga fajki wodne

Bongo szklane i high quality

Popularne wśród pasjonatów bonga czy fajki wodne. Szklane produkty charakteryzują się estetycznym wykonaniem z grubego szkła hartowanego. Często w sprzedawane są w kompletach ze szklanym cybuchem oraz dyfuzorem. Wśród bong szklanych można wyróżnić bardziej ekskluzywne bonga charakteryzujące się grubością szkła, a przy tym niezwykłą oryginalnością i niepowtarzalnym wykonaniem. Dzięki zastosowaniu grubego szkła bongo jest znacznie bardziej odporne na uszkodzenia oraz dużo łatwiejsze w naprawie. W zależności od prezentowanego modelu bonga szklane w tej kategorii są bogato wyposażone opisane wyżej dodatki, które wpływają na jakość użytkowania. Za bongo szklane zapłacimy kilkadziesiąt złotych, natomiast za sprzęt z wyższej jakości szkła, a tym samym wyższej jakości do kilkuset złotych.

Bongo silikonowe i akrylowe

Bonga akrylowe i silikonowe charakteryzują się przede wszystkim o wiele wyższą niż szklane, odpornością na uszkodzenia i stłuczenia. Wyróżniają się różnorodną kolorystyką i  kształtami, a ponadto idealnie nadają się aby korzystać z nich poza domem. Nie sprawią kłopotu podczas transportu. Stanowią alternatywę dla wszystkich klasycznych rodzajów bong klasycznych.

Bongo lodowe

Profesjonalne szklane bonga lodowe to produkty, które w swoim standardzie najczęściej posiadają stopery umożliwiające użycie kostek lodu. W tym rodzaju również odnajdziemy wiele kolorów, kształtów i cen. Co oznaczają wyżej wymienione stopery i do czego wykorzystać kostki lodu? Dla początkujących – stopery lodowe są bardzo praktycznym wyposażeniem bonga. Umieszczone na stoperach kostki lodu powodują, że dym z ulubionego zioła lub tytoniu, jest delikatny i schłodzony, co zapewnia dodatkowe doznania i możliwość delektowania się dymem. Szklane bonga lodowe tworzone są  tak, aby każdy użytkownik mógł dopasować je do swoich potrzeb. Specyfiką bong lodowych jest fakt, że często wykonywane są ze szkła żaroodpornego. Dodatkowo wyposażone są w sprzęgło oraz cybuch. W zależności od modelu są wzbogacone o elementy filtrujące oraz dyfuzory.

Jak widać wybór na rynku bong jest naprawdę wielki. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z bongiem, możesz wybrać bongo za niższą cenę, a później zainwestować. Jeżeli jesteś już smakoszem dymu z bonga z pewnością znajdziesz takie, które będzie powalać swym wyglądem, a przy okazji jego jakość pozwoli na wykorzystanie go przy wielu okazjach. Wybór należy do Ciebie.